ХIV літня Універсіада  УкраїниЧитати повністю

ХIV літня Універсіада України

Успішно виступила збірна університету в ХIV літній Універсіаді України з настільного тенісу яка відбулася в м.Чернігові

Змагання легкоатлетів УНУСЧитати повністю

Змагання легкоатлетів УНУС

13,14 та 15 травня 2019 року, легкоатлети Уманського національного університету садівництва приймали участь в змаганнях з легкої алетики, молодіжних спортивних ігор серед студентів нашого міста.

Студентська наукова конференція приурочена    до 175 річчю УНУСЧитати повністю

Студентська наукова конференція приурочена до 175 річчю УНУС

24 квітня 2019 року відбулося засідання секції психолого-педагогічних дисциплін та фізичного виховання в рамках проведення Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченій 175- річчю Уманського НУС.

Легкоатлетичний кросЧитати повністю

Легкоатлетичний крос

22 квітня на стадіоні ,,Сокіл,, проводився легкоатлетичний крос молодіжних спортивних ігор 2018-2019 р. В цих змаганнях приймала участь команда УНУС в складі 15 студентів.

Фестиваль "Молодь обирає здоров’я"Читати повністю

Фестиваль "Молодь обирає здоров’я"

18.04.2019 року на центральному стадіоні був проведено фестиваль «Молодь обирає здоров’я». Команда нашого університету прийняла участь у музично-спортивній композиції. З метою популяризації інноваційних технологій навчання і виховання у сфері формування здорового способу життя.