04.12.2019
Змагання з тенісу настільного за програмою XVII  Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освітиЧитати повністю

Змагання з тенісу настільного за програмою XVII Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти

В спортивному залі Уманського НУС відбулись змагання з настільного тенісу за програмою XVII Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: університети, інститути, академії.

Універсіада Черкаської області з волейболуЧитати повністю

Універсіада Черкаської області з волейболу

В спортивній залі УДПУ ім. П.Тичини відбулась Універсіада Черкаської області серед студентів ВНЗ з волейболу.

Універсіада м.Умань  серед студентів ВНЗЧитати повністю

Універсіада м.Умань серед студентів ВНЗ

В спортивній залі Уманського НУС відбулась Універсіада м.Умань серед вищих навчальних закладів з волейболу.

22.11.2019
Всеукраїнська студентська олімпіада з психології. І етапЧитати повністю

Всеукраїнська студентська олімпіада з психології. І етап

0 листопада 2019 року на кафедрі фізичного виховання та психолого- педагогічних дисциплін відбувся 1 етап Всеукраїнської студентської олімпіади з психології. В олімпіаді взяли участь студенти 1-3 курсів факультетів плодоовочівництва, екології та захисту рослин, менеджменту, агроінженерії.

22.11.2019
Змагання  з шахів за програмою Молодіжних спортивнивних ігор м.Умані.Читати повністю

Змагання з шахів за програмою Молодіжних спортивнивних ігор м.Умані.

20 листопада у приміщенні центрального стадіону відбулися змагання з шахів за програмою Молодіжних спортивних ігор серед закладів вищої освіти ІІІ –ІV рівнів акредитації . Збірна команда університету зайняла 1 командне місце.