07.04.2017
Чемпіонат Уманського НУС з волейболуЧитати повністю

Чемпіонат Уманського НУС з волейболу

5 квітня 2017 року в спортивній залі Уманського НУС пройшли змагання з волейболу серед збірних команд факультетів.

В Уманському НУС пройшов турнір з настільного тенісуЧитати повністю

В Уманському НУС пройшов турнір з настільного тенісу

Збірна команда Уманського НУС з настільного тенісу завоювала І загальнокомандне місце в молодіжних спортивних іграх міста Умані 2017 року серед вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації.

05.04.2017
Всеукраїнська наукова студентська конференція, присвячена 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В.Пашкевича.Читати повністю

Всеукраїнська наукова студентська конференція, присвяченої 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича В роботі секцій взяли участь 40 студентів, 10 викладачів та практичний психолог університету. Всього на секціях було заслухано та обговорено 34 доповіді студентів.