Меню

Останні новини

Всі новини

 

Фізичне виховання в життя студентів увійшло з початку заснування училища землеробства і садівництва. Першим керівником курсу фізвиховання був Москалець Ф.В.

   З 1945 по 1951 рік керівником цього курсу була майстер спорту  Афанасєва О.П. Прекрасна людина, відданий спеціаліст, Ольга Петрівна багато сил, уміння доклала для виховання  спортсменів.

   У 1951 році була заснована кафедра фізичного виховання  як самостійний підрозділ інституту. Першим завідувачем став М.Г. Євстратов – один  із кращих спортсменів міста, великий ентузіаст спорту, вмілий керівник. Не одне покоління молоді набиралось снаги під його керівництвом, вчилося бути сильним, здоровим.

   Великий вклад у розвиток фізичної культури і спорту в місті і в інституті вніс Козюк В.І, Реізов О.У. З 1976 року на кафедрі працює Тихомирова М.П. - одна з найдосвідченіших спеціалістів фізичної культури в місті.

 З 1987 року кафедра фізичного виховання працює під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Чорнобаба Івана Федоровича.

 Примножу ють добрі традиції університету викладачі кафедри Голубєв Ю.В.,  Бурба В.І., Пучко В.,  Якушечкін В.В.,  Миронюк В.А., Тихомиров М.А.,  Колібабчук В.В., Гребінюк Н.М.

У 2012 році було проведено реорганізацію кафедри, включені дисципліни  психолого-педагогічного циклу і доповнена назва кафедри: фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін. До  складу кафедри ввійшли викладачі Шевчук Т.О., Осадча Л.А., Лісова Л.В.   Під час вивчення психолого-педагогічних дисциплін розглядаються актуальні проблеми реформування вищої  освіти в контексті вимог Болонського процесу, професійної етики, психологію сучасного студента, імідж керівника, основи управління персоналом, складові педагогічної майстерності викладача вищої школи, сучасні технології в освіті та інші важливі та актуальні питання. Викладачі  кафедри успішно працюють на денній та заочній формах навчання, беруть  активну участь у роботі  інституту післядипломної освіти, відділу аспірантури.  Результати  науково-дослідної  діяльності використовуються у навчальному процесі.