Меню

Абітурієнту

Фізичне виховання в Уманському НУС – система соціально-педагогічних заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я та загартування організму, гармонійний розвиток форм, функцій і фізичних можливостей студентів, формування життєво важливих рухових навичок та здорового способу життя.

Для студентів, які мають певні відхилення у стані здоров’я, на кафедрі фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін створено спеціальне навчальне відділення. З метою загартування та зміцнення здоров’я для цих студентів організовано практичні заняття на відкритому повітрі.

В університеті успішно розвивається дев’ять видів спорту: лека атлетика, баскетбол, волейбол, важка атлетика, гирьовий спорт, настільний теніс, пауерліфтинг, футбол, дзюдо. Університет є базою підготовки національної команди України до міжнародних змагань з настільного тенісу.

В університеті щорічно проводиться Спартакіада з основних видів спорту, призери змагань нагороджуються дипломами і медалями. Збірні команди Уманського НУС беруть участь у районних, міських  а всеукраїнських спортивних змаганнях, виборюючи призові місця.

Останні новини

Всі новини