Меню

Абітурієнту

Фізичне виховання в Уманському НУС – система соціально-педагогічних заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я та загартування організму, гармонійний розвиток форм, функцій і фізичних можливостей студентів, формування життєво важливих рухових навичок та здорового способу життя.

Для студентів, які мають певні відхилення у стані здоров’я, на кафедрі фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін створено спеціальне навчальне відділення. З метою загартування та зміцнення здоров’я для цих студентів організовано практичні заняття на відкритому повітрі.

В університеті успішно розвивається дев’ять видів спорту: лека атлетика, баскетбол, волейбол, важка атлетика, гирьовий спорт, настільний теніс, пауерліфтинг, футбол, дзюдо. Університет є базою підготовки національної команди України до міжнародних змагань з настільного тенісу.

В університеті щорічно проводиться Спартакіада з основних видів спорту, призери змагань нагороджуються дипломами і медалями. Збірні команди Уманського НУС беруть участь у районних, міських  а всеукраїнських спортивних змаганнях, виборюючи призові місця.

Останні новини

Всеукраїнська інтернет-конференція  «Психолого-педагогічні особливості підготовки спортсменів» присвячена 70-річчю заснування кафедриЧитати повністю

Всеукраїнська інтернет-конференція «Психолого-педагогічні особливості підготовки спортсменів» присвячена 70-річчю заснування кафедри

В рамках проведення наукових заходів в Уманському НУС, 17 червня 2021 року кафедрою фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін було проведено Всеукраїнську інтернет-конференцію «Психолого-педагогічні особливості підготовки спортсменів», присвячену 70-річчю заснування кафедри.

Читати повністю

Змагання з важкої атлетики Читати повністю

Змагання з важкої атлетики

7-12 червня в м.Хмельницький відбулись змагання з важкої атлетики за програмою XVI літньої Універсіади України 2021 р., в якій прийняли участь спортсмени Уманського НУС.

Читати повністю

Чемпіонат міста Умані з легкої атлетики.Читати повністю

Чемпіонат міста Умані з легкої атлетики.

25-26 травня 2021 року відбувся Чемпіонат міста з легкої атлетики. Збірна команда Уманського НУС прийняла активну участь у змаганнях серед школярів та дорослих.

Читати повністю

Всі новини