Кращі студенти-спортсмени 1970-80 років.

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ ІНСТИТУТУ  70-80 РОКИ

1.Гордій М.          КМС – легка атлетика

2. Доценко В. МС    – важка атлетика

3. Щека І.       МС    – важка атлетика

4. Плюта В.        КМС – легка атлетика

5. Бобошко Л. – волейбол

6. Реізов Л.          – волейбол

7. Заморський В.     – футбол

8. Маринкевич В.    – гандбол

9.Саковський М.    -   футбол

Останні новини

Всеукраїнська інтернет-конференція  «Психолого-педагогічні особливості підготовки спортсменів» присвячена 70-річчю заснування кафедриЧитати повністю

Всеукраїнська інтернет-конференція «Психолого-педагогічні особливості підготовки спортсменів» присвячена 70-річчю заснування кафедри

В рамках проведення наукових заходів в Уманському НУС, 17 червня 2021 року кафедрою фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін було проведено Всеукраїнську інтернет-конференцію «Психолого-педагогічні особливості підготовки спортсменів», присвячену 70-річчю заснування кафедри.

Змагання з важкої атлетики Читати повністю

Змагання з важкої атлетики

7-12 червня в м.Хмельницький відбулись змагання з важкої атлетики за програмою XVI літньої Універсіади України 2021 р., в якій прийняли участь спортсмени Уманського НУС.

Чемпіонат міста Умані з легкої атлетики.Читати повністю

Чемпіонат міста Умані з легкої атлетики.

25-26 травня 2021 року відбувся Чемпіонат міста з легкої атлетики. Збірна команда Уманського НУС прийняла активну участь у змаганнях серед школярів та дорослих.