Кращі студенти-спортсмени 1960-70 років

5. Коржан М.      – легка атлетика

6. Джигусарова Н. – волейбол7.Сухарєва В-волейбол

Останні новини

Всеукраїнська інтернет-конференція  «Психолого-педагогічні особливості підготовки спортсменів» присвячена 70-річчю заснування кафедриЧитати повністю

Всеукраїнська інтернет-конференція «Психолого-педагогічні особливості підготовки спортсменів» присвячена 70-річчю заснування кафедри

В рамках проведення наукових заходів в Уманському НУС, 17 червня 2021 року кафедрою фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін було проведено Всеукраїнську інтернет-конференцію «Психолого-педагогічні особливості підготовки спортсменів», присвячену 70-річчю заснування кафедри.

Змагання з важкої атлетики Читати повністю

Змагання з важкої атлетики

7-12 червня в м.Хмельницький відбулись змагання з важкої атлетики за програмою XVI літньої Універсіади України 2021 р., в якій прийняли участь спортсмени Уманського НУС.

Чемпіонат міста Умані з легкої атлетики.Читати повністю

Чемпіонат міста Умані з легкої атлетики.

25-26 травня 2021 року відбувся Чемпіонат міста з легкої атлетики. Збірна команда Уманського НУС прийняла активну участь у змаганнях серед школярів та дорослих.