Меню
Остання редакція: 22 травня 2017

Змагання з легкої атлетики молодіжних спортивних ігор м. Умані 2016-2017 навчального року

На дистанції 100м. попереду Анастасія Голуб

26-27 квітня на центральному стадіоні міста проходили змагання з легкої атлетики, серед студентів в заліку молодіжних спортивних ігор м. Умані 2016-2017 навчального року

Збірна команда нашого університету в складі 20 студентів приймала участь в молодіжних спортивних іграх м. Умані з легкої атлетики.

Змагання проводились на стадіоні ,,УманьФермашу,, серед студентів нашого міста, перший день змагань спортсмени виступали на дистанції 100, 400 та 1500 м.  Впевнено переміг   на дистанції 1500 м студент четвертого курсу, факультету агрономії Антон Діденко, а Володимир Бака, студент  третього курсу, факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин , поступився  всього на 6 секунд, переможцю .

У дівчат на дистанції 100 м у фіналі третє  та друге місце  здобула студентка з першого курсу Анастасія Голуб (11зр. група), факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

У дівчат в метанні молота першою була  Яна Петренко з 11 ек. група.

У юнаків в секторі метання диска та списа переміг також студент другого курсу, факультет плодоовочівництва, екологіі та захисту рослин Сергій Цап, а друге місце в метанні списа та штовханні ядра у Максима Колісника з 11 ім.г рупа.

У юнаків з бігу на 100  та 200 метрів, кращим був у фіналі Богдан Іванов з 21 т група. На дистанції  400 метрів третє місце у Олександра Бурехіна, з 13 ас групи, покращив результат  і  Корольчук Віктор з 31 п гр. , у Артема Костика  з 21ек  гр. пятий результат.

Переможці були нагороджені грамотами відділом з питань фізичної культури і спорту Уманської міської Ради.

А  кращі легкоатлети захищатимуть честь нашого університету та Черкащини у Всеукраїнській універсіаді в м. Луцьку, 6-8 травня цього року.

За збірну команду віступатимуть Мартинюк Андрій та Петренко Яна в метанні молота. Діденко Антон та Бака Володимир у бігу на 1500 і 5000 м.  Сегій Цап буде змагатись в метанні диска.

Побажаємо учасникам здобутків, перемоги і можливість прийняти участь у Всесвітній універсіаді 20-28.08 2017 року (Тайбей) в Тайвані.