Остання редакція: 25 квітня 2024

Засідання круглого столу з фізичного виховання 2024

25 квітня 2024 року на кафедрі фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін УНУС відбулось засідання круглого столу «Особливості викладання дисципліни «Фізичне виховання» в навчальних закладах в умовах воєнного стану». В науковому заході взяли участь викладачі університетів, коледжів, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, тренери і студенти. Під час проведення круглого столу були обговорені важливі питання, пов’язані з розвитком сфери фізичного виховання, особливості надання невідкладної медичної допомоги по міжнародному медичному протоколу та особливості роботи фахівців з фізичної культури в умовах воєнного стану. Обговорювані теми зацікавили студентів та всіх присутніх. Науковий захід пройшов в атмосфері взаєморозуміння і важливості розглянутих питань.