Остання редакція: 23 квітня 2020

Всеукраїнська студентська наукова Інтернет-конференція приурочена 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна

23 квітня 2020 року відбулося засідання секції психолого-педагогічних дисциплін та фізичного виховання в рамках проведення Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції, приуроченої  120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства  С.С. Рубіна  В роботі секції прийняли участь 13 студентів 1-4 курсів факультетів менеджменту, лісового і садово-паркового господарства, агрономії, інженерно-технологічного, а також викладачі кафедри. Розглядалися проблеми психології маніпуляції людьми, психології реклами, психологічної сумісності в сім´ї, невербальної комунікації, формування фізкультурно- спортивної активності студентів, психологічної підготовки тенісистів, психологічних особливостей підготовки студентів до змагань, оцінювання особистого фізичного розвитку, значення фізичних вправ для підготовки юнаків та дівчат до праці.

Найкращими були  визнані доповіді:

І місце – студентка 11-м групи Точініна О.В

студентка 11-м групи Горова І.С.

Керівник –  к.п.н., доцент Осадча Л.А.

ІІ місце–студентка 11-м групи Митрофанова Я.В.

Керівник – к.п.н., доцент Осадча Л.А.

ІІІ місце –студентка  41-з групи Грибок О.В.

студентка 41-ф групи Савчук І. І.

Керівник – к.п.н., доцент Чорнобаб І.Ф.

Дякуємо всім студентам, які взяли участь в роботі конференції.

Керівник наукового гуртка

кафедри фізичного виховання та

психолого- педагогічних дисциплін                                                                       Осадча Л.А.