Остання редакція: 26 травня 2016

Присвячена 65-річчю заснування кафедри фізичного виховання Уманського НУС

25 травня відбулась Всеукраїнська науково- практична конференція            ,, Сучасні тенденції психолого-педагогічної освіти у сфері фізичного виховання, присвячена 65-річчю заснування кафедри фізичного виховання Метою конференції було обговорення актуальних проблем психолого- педагогічної освіти у сфері фізичного виховання та узагальнення шляхів  реформування підготовки фахівців у системі вищої освіти.

Пленарне засідання конференції відкрив проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат економічних наук, доцент Мальований Михайло Іванович.З  вітальним словом виступив начальник науково-дослідної частини, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри рослинництва Полторецький Сергій Петрович.

На пленарному засіданні виступили:

1.Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту УДПУ Коберник Олександр Миколайович( тема:Фізичний розвиток сучасних школярів: сутність, діагностика, результати досліджень); доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту УДПУ   Ярошинська Олена Олександрівна (тема: Сучасні вимоги реформування вищої освіти в Україні); кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання Вінницького національного аграрного університету Олійник Наталія Анатоліївна( тема: Організація фізичного виховання у вищих навчальних закладах); викладач кафедри спортивних дисциплінУДПУ  Вакарчук Максим Миколайович (тема: Впровадження інноваційних технологій в навчальному процесі фізичного вдосконалення студентів спеціальної медичної групи);старший викладач кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін  Тихомирова Марина Петрівна

(тема: Історія кафедри фізичного виховання Уманського НУС) ;студентка 41-з групи факультету менеджменту  Чоловійчук Аліна

(тема:Професійна підготовка менеджерів в контексті інформаційних процесів в сучасному світі).

Працювали три секції:

Секція№1. Сучасна освіта: методологія, теоріяі практика (керівник секції Шевчук Т.О., кандидат педагогічних наук, доцент).

Секція №2. Психолого-педагогічні аспекти розвитку фізичної культури та спорту (керівник секції Чорнобаб І.Ф.,кандидат педагогічних наук, доцент).

Секція №3.Проблеми професійної підготовки спеціалістів ВНЗ в контексті інформаційних процесів в сучасному світі (керівник секції Осадча Л.А., кандидат психологічних наук, доцент).

На адресу оргкомітету конференції надійшли заявки від 74 науково-педагогічних працівників з 35 вузів України.

Були видані  матеріали конференції та вручені  учасникам сертифікати.

Заступник завідувача кафедри з наукової роботи            Т.О.Шевчук

канд.пед н., доцент