Меню
Остання редакція: 18 червня 2021

Всеукраїнська інтернет-конференція «Психолого-педагогічні особливості підготовки спортсменів» присвячена 70-річчю заснування кафедри

      В рамках  проведення наукових заходів в Уманському НУС, 17 червня 2021 року  кафедрою фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін було проведено Всеукраїнську інтернет-конференцію  «Психолого-педагогічні особливості підготовки спортсменів», присвячену 70-річчю заснування кафедри. В роботі конференції взяли участь викладачі, науковці, заслужені тренери України, майстри спорту міжнародного класу, студенти-спортсмени з м.Умані, м.Києва, м.Черкаси. Всього – 27 осіб. Учасники конференції ознайомилися з психолого-педагогічними аспектами впровадження здоровꞌя-збережувальних технологій  у студентів; впровадженням інформаційних технологій в освітній процесс підготовки спортсменів в закладах вищої освіти; досвідом впровадження спортивно-масової роботи в Національному  університеті біоресурсів та природокористування України; проблемами організації центру студентського спорту в вищих  навчальних закладах; психолого- педагогічними умовами підвищення спортивної активності студентів в процесі занять настільним тенісом; психологічним супроводом тренувальної та змагальної діяльності спортсменів; загальною психологічною підготовкою спортсменів до змагань.

Велику цікавість у присутніх викликали доповіді діючих спортсменів, членів  національної збірної України про психологічну реабілітацію спортсменів після змагань. Всі учасники конференції отримали  новий  позитивний досвід,  нові враження від спілкування з коллегами - професіоналами, а також сертифікат про участь у конференції. Програма конференції додається.

Програма конференції