Остання редакція: 06 червня 2023

Турнір з футболу

04 червня 2023 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям проходив І турнір з футболу на призи Уманського національного університету садівництва. В змаганнях взяли участь команди: «Зоря 75» м. Умань, «Буялик» Одеська обл., «Юність» смт. Любишівка, «ДЮСШ» смт. Маньківка, «TIREX» м. Умань, в загальній кількості біля 100 учасників і стільки ж вболівальників.

На сьогодні Уманський національний університет садівництва є центром спортивного життя Уманщини.

У вітальному слові на урочистому відкритті змагань проректор з науково-педагогічної роботи Уманського національного університету садівництва Михайло Мальований від імені ректорату привітав всіх учасників з  початком змагань, та наголосив на тому, що в університеті приділять велику увагу розвитку спорту, спортивної бази.

Змагання пройшли в дружній атмосфері зі спортивним характером!