Остання редакція: 29 вересня 2017

Турнір ,,Софіївка-2017,,

Парад учасників змагань

Турнір "Софіївка -2017"

Розпочато новий сезон змагань з настільного тенісу.

23-24 вересня в спортивній залі університету проведено Всеукраїнський 22 турнір з настільного тенісу «Софіївка -2017». В ньому взяли участь 124 учасники із 10 областей.

Настільний теніс – один із найпопулярніших видів спорту у світі.

Змагання, як і сама гра має чимало прихильників, вдячні гравці не лише за змогу показати свої навики, вміння та підготовку, а й за місце розташування спортивного «поля бою», адже дозвілля своє гості-гравці можуть провести на мальовничих територіях Уманського національного університету садівництва і, звичайно, прогулятися перлиною міста – Софіївським парком.

Численним гостям з Одеси, Івано-Франківська, Рівного, Вінниці, Кропивницького, Кривого Рогу, Гребінок, Черкас, Ізмаїлу, Білої Церкви, Первомайська, Тального, Сміли, Умані, с.Собківки, с.Іванівки Уманського району безмежно сподобалась університетська гостинність.

Частина  учасників турніру знаючи добрі умови і спортивні традиції нашого навчального закладу, мають на меті продовжити здобувати освіту саме в Уманському НУС.

Відмінно виступили на цьому турнірі вихованці тенісного клубу «Тайфун», які завоювали І загальнокомандне місце. Результативну гру показали студенти університету: Махотін Владислав (41 аг), Савчук Інна (21 ф), Гримовський Олексій (11 ім).

Тож бажаємо успіхів переможцям і учасникам турніру з настільного тенісу.

Новий сезон розпочато вдало!