Остання редакція: 15 березеня 2023

Щирі співчуття рідним і близьким!

Колектив кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін з глибоким сумом сповіщає, що на 69 році життя перестало битися серце колишнього співробітника Пучка Василя Івановича.

Василь Іванович був знаний в Україні як тренер з важкої атлетики з власною спортивною школою. Його вихованці та вихованки неодноразово були призерами та переможцями різноманітних чемпіонатів і змагань.

Колектив університету висловлює щирі співчуття рідним і близьким Василя Івановича. Він назавжди залишиться у нашій пам’яті, як шанована та мудра людина світлої волі та міцного характеру, вдумливий й авторитетний тренер.

Похорон Пучка Василя Івановича відбудеться 11 грудня 2022 року об 1100  год за адресою: м. Умань вул. Глібка, 15.