Остання редакція: 25 квітня 2024

Секційне засідання в рамках наукової студентської конференції

25 квітня 2024 відбулося секційне засідання кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін в рамках наукової студентської конференції, присвяченої 160 річчю від дня народження видатного науковця в галузі біологічних наук, професора Й.К. Пачоського. В роботі конференції взяли участь 25 учасників. Розглядалися проблеми фізичної культури в режимі праці та відпочинку студентів, спортивних ігор в системі фізичного виховання, лікувальної гімнастики та оздоровчої фізкультури, впливу фізичного виховання та навантажень на м'язову систему, методики виконання силових вправ, тренування гнучкості, історії розвитку баскетболу, футболу, волейболу, психологічної підготовки спортсменів та інновації в галузі фізичної культури. Зичимо юним науковцям подальших творчих успіхів в дослідженнях і мирного неба над головою.
Керівник студентського наукового гуртка - Лариса ОСАДЧА.