Остання редакція: 02 червня 2017

Мало потрапити у ворота, треба ще промахнутися повз воротаря

30 травня поточного року збірна команда Уманського НУС взяла участь у змаганнях з футболу за програмою Універсіади Черкаської області серед ВНЗ, виборовши третє місце серед навчальних закладів типу університети, інститути.

Відстоювала честь університету команда у складі:

1. Віталій Білий – 51 лгс – капітан;
  2. Владислав Ратанюк – 21-п;
  3. Владислав Скакодуб – 31-ел;
  4. Владислав Гоменюк – 11-тм;
  5. Олександр Бровченко – 11-пб;
  6. Ростислав Свид – 21-а;
  7. Євген Лут – 51-пм;
  8. Володимир Березюк – 41-м;
  9. Влад Флоренко – 31-а;

10. Влад Колечкін – 41-а;

11. Віталій Барановський – 11-пб;

12. Віталій Комишний – 21-сл;

13. Станіслав Тарасюк – 41-о;

14. Ібрахім Мунір Мемпем – 11-ма;

15. Артур Лісогурський – 11-ім.

Матч відбувся у м. Сміла на стадіоні «Юність». Відповідальна під час поїздки та на змаганнях була викладач  кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Наталія Гребінюк.

Студенти нашого університету були неодноразовими переможцями та призерами міжнародних, обласних, міських матчів та змагань. А тому будь-яка участь загартовує юнаків та дає змогу бути й надалі кращими на поприщі соккерського мистецтва. Адже глибинне поняття футболу приходить лише тоді, коли людина спостерігає матч з лавочки запасних гравців.

Успіхів вам, юні спортсмени! Терпіння та наснаги, шановна Наталіє Миколаївно! Дякуємо за гарні здобутки. Уманський НУС  пишається  вами!

Прес-центр Уманського НУС