Меню
Остання редакція: 29 жовтня 2019

Змагання з легкої атлетики

18 жовтня у Черкасах відбулися змагання з лекоатлетичного кросу серед студентів ВНЗ Черкаської області в яких прийняло участь білше 70 спортсменів від 7 команд.

Від нашого університету виступило десять студентів, з кращим результатом на дистанції 2000м. подолав студент другого курсу Артем Добродзій посівши V місце з 45 учасників на цій дистанції.

В десятці перших на дистанції були Михайло Рабський, другий курс (11ка)та Степанський Олександр перший курс, (11т)

Залікові очки принесли комаді і Роман Маніта  (42с) та Семенда Євген31зм.

Студенти першого курсу Туліков Артем(11мбм), Кияніченко Вадим,(11т) Прокопченко Влад(21аг), Тарасовський Данило(14ас) та Мельник Ярослав(12а) теж віддали всі сили і успішно подолали дистанцію.

18-19 жовтня  проводились в м. Києві XV відкриті   змагання з легкоатлетичних метань , присвячені дню визволення м. Києва.

На цих змаганнях  приймав участь,  студент другого курсу Роман Поліщук, який  зайняв друге місце з метання молоту   серед чоловіків.

Роман був нагороджений федерацією легкої атлетики м. Києва, медаллю та

грамотою.

22-23 жовтня проводився чемпіонат міста Умані з легкої атлетики де приймали часть і студенти нашого університету в складі 15 студентів.

Хорошу підготовку показали наші студенти з бігу на короткі,  середні дистанції та з легкоатлетичних метань.

Перше місце з бігу на 1500м. у студента другого курсу агрофаку Артема Добродзія і  друге місце з бігу на 800м.

Чемпіоном на 800м. став Михайло Рабський з 11ка групи.

А студент з 42п групи Роман Маніта зайняв друге місце з бігу на 200м. та ІІІ м.з бігу на 400м.

Роман Поліщук  зайняв перше місце з метання молоту та був другим в штовханні ядра.

Євген Семенда , Артем Туліков, Артем Добродзій та Роман Маніта зайняли друге місце в естафетному бігу 4х100м.

Євген Семенда  приймав участь в фіналі з бігу на 100м. де зайняв ІV місце і V місце з бігу на 400м.

Виступи студентів Олександра Степанського,  Артема Тулікова , Вадима Кияниченко, Влада Прокопченко, Данила Тарасовського, Анастасії Бондар показав велике  бажання до занять з легкої атлетики та покращення результатів.

Переможців та призерів нагороджено медалями та рамотами  відділу  з питань фізичної культури і спорту Уманської міської Ради.