Легкоатлетичний кросЧитати повністю

Легкоатлетичний крос

22 квітня на стадіоні ,,Сокіл,, проводився легкоатлетичний крос молодіжних спортивних ігор 2018-2019 р. В цих змаганнях приймала участь команда УНУС в складі 15 студентів.

Фестиваль "Молодь обирає здоров’я"Читати повністю

Фестиваль "Молодь обирає здоров’я"

18.04.2019 року на центральному стадіоні був проведено фестиваль «Молодь обирає здоров’я». Команда нашого університету прийняла участь у музично-спортивній композиції. З метою популяризації інноваційних технологій навчання і виховання у сфері формування здорового способу життя.

Чемпіонат Уманського НУС з волейболу  серед дівчатЧитати повністю

Чемпіонат Уманського НУС з волейболу серед дівчат

17.04.2019 р. відбувся Чемпіонат Уманського НУС з волейболу серед збірних команд дівчат

11.04.2019