08.06.2023
Відбулася  ІІІ-тя Всеукраїнська наукова Інтернет-конференція "Психолого-педагогічний вплив фізичного виховання на формування оздоровчого потенціалу сучасної молоді"Читати повністю

Відбулася ІІІ-тя Всеукраїнська наукова Інтернет-конференція "Психолого-педагогічний вплив фізичного виховання на формування оздоровчого потенціалу сучасної молоді"

7 червня 2023 року, кафедрою фізичного виховання і психолого- педагогічних дисциплін Уманського національного університету садівництва, проведено ІІІ-у Всеукраїнську науково Інтернет-конференцію "Психолого-педагогічний вплив фізичного виховання на формування оздоровчого потенціалу сучасної молоді".