Інтернет-конференція, відбудеться 7 червня 2023 рокуЧитати повністю

Інтернет-конференція, відбудеться 7 червня 2023 року

Запрошуємо науковців, викладачів, здобувачів вищої освіти і молодих вчених взяти участь у ІІІ-ій Всеукраїнській науковій інтернет-конференції " Психолого-педагогічний вплив фізичного виховання на формування оздоровчого потенціалу сучасної молоді", 7 червня 2023 року. Участь у конференції - Безкоштовно!

Студентська конференціяЧитати повністю

Студентська конференція

20 квітня відбулося секційне засідання кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін, присвяченої 100 річчю від дня народження українського вченого в галузі агрономії І. М. Карасюка.

Засідання круглого столуЧитати повністю

Засідання круглого столу

20 квітня 2023 року на кафедрі фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін УНУС, відбулось засідання круглого столу «Особливості викладання дисциплін «Фізичного виховання» в навчальних закладах в умовах воєнного стану»