Меню

Новини

22.11.2019
Змагання  з шахів за програмою Молодіжних спортивнивних ігор м.Умані.Читати повністю

Змагання з шахів за програмою Молодіжних спортивнивних ігор м.Умані.

20 листопада у приміщенні центрального стадіону відбулися змагання з шахів за програмою Молодіжних спортивних ігор серед закладів вищої освіти ІІІ –ІV рівнів акредитації . Збірна команда університету зайняла 1 командне місце.

Читати повністю

20.09.2019
Флешмоб до Міжнародного дня студентського спортуЧитати повністю

Флешмоб до Міжнародного дня студентського спорту

20 вересня 2019 року студенти Уманського НУС приєднались до святкування Міжнародного дня студентського спорту виконавши флешмоб «Jump Squats» (стрибки з напівприсіду) на спортивному майданчику.

06.09.2019
Зустріч спортсменів та викладачів з ректором з нагоди 175-річчя університетуЧитати повністю

Зустріч спортсменів та викладачів з ректором з нагоди 175-річчя університету

4 вересня 2019 року в читальній залі університету відбулась зустріч ректора з кращими студентами спортсменами та викладачами кафедри з нагоди 175 річниці заснування університету.

25.06.2019
Фінал Черкаської області з баскетболу серед чоловічих командЧитати повністю

Фінал Черкаської області з баскетболу серед чоловічих команд

22 червня в м.Черкаси в спортивному комплесі "Будівельник" відбувся фінал чемпіонату Черкаської області з баскетболу серед чоловічих команд.

Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу

Нагорода в змаганнях з легкоатлетичного кросу

Діденко Антон бронзовий призер Всеукраїнського кросу м. Святогірськ Донецької області.