Остання редакція: 17 жовтня 2016

Інформація про рівень наукової та професійної активності науково-педагогічних працівників, які забеспечують навчальний процес із спеціальності 242 ,,Туризм,,

Додаток А

Інформація про рівень наукової та професійної активності науково-педагогічних працівників, які забезпечують навчальний процес

із спеціальності 242 «Туризм»

(другий (магістерський) рівень)

Прізвище, ім’я та по батькові викладача

Рівень наукової та професійної активності

Примітки

1

2

3

4

І. Цикл загальної підготовки

10.

Осадча Лариса Анатоліївна

2

1. Осадча Л.А. Психологічний імідж сучасного менеджера аграрного формування / Осадча Л.А. // Актуальні проблеми розвитку організаційної та економічної психології в Україні / за наук. ред. С.Д.Максименка, Л.М.Карамушки.‑ К.- Камянець-Подільський: Камянець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2015. - С. 50-53

2. Осадча Л.А. Формування професійної кар’єри менеджера / Осадча Л.А. //Актуальні проблеми психології. Том 1. Соціальна психологія. Організаційна психологія. Економічна психологія. – К.: Інститут психології ім. Г.С. Костюка АПН України, 2014. – Ч. 16. – С. 76-80.

3. Осадча Л.А. Проблема стресу у професійній діяльності менеджерів / Осадча Л.А. // Актуальні проблеми сучасної науки: Міжнародний науковий журнал. – Київ-Буковель, Україна, 2016 – II том – С.11-14

4. Осадча Л.А. Проблеми психологічної підготовки керівників аграрних формувань / Осадча Л.А. // Вісник післядипломної освіти. Зб. наукових праць Університету менеджменту освіти АПН України / За ред. Олійника В. – 2012. – Вип. 9. –  С. 260-267.

5. Осадча Л.А. Удосконалення психологічної підготовки фахівців-плодоводів / Осадча Л.А. //  Проблеми загальної та педагогічної психології. Зб. наукових праць Інституту психології ім. Г.С. Костюка АПН України / За ред. Максименка С.Д. –  Т.11. - Ч.2. – К., 2011. – С.339-349.

3

1. Осадча Л.А Гендерна підготовка менеджерів / Л.А. Осадча // Менеджмент XXI століття: проблеми і перспективи: Колективна монографія. – Умань: Видавничо–поліграфічний центр „Візаві”, 2014. – С.  309– 316. (внесок автора – 0,26 д.а.)

2. Осадча Л. А. Психологія жінки-лідера / Л.А. Осадча // Менеджмент 21 століття : проблеми і перспективи: Колективна монографія.-Умань: ВПЦ «Візаві»,  2015. – С. 21-22 (внесок автора – 0,26 д.а.)

10

Заступник декана факультету менеджменту Уманського НУС  по заочній формі навчання  з 2008р. по 2012рр.

16

Керівник психологічного гуртка