Остання редакція: 29 квітня 2016

Звіт про роботу секції фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Всеукраїнської наукової студентської конференції, присвяченої 125-річчю від дня народження професора В. Л. Симиренка

Секція фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін  працювала  30 - 31 березня 2016 року. В роботі секцій взяли участь 66 студентів, 10 викладачів та  практичний психолог університету.

Всього на секціях було заслухано та обговорено 35 доповідей студентів.

На секції  ( керівник секції – кандидат педагогічних наук, доцент Чорнобаб І.Ф.., керівник гуртка – кандидат педагогічних наук, доцент Шевчук Т.О.., староста гуртка – студ. 11-м  групи Костенюк КатеринаСергіївна. ) були розглянуті актуальні питання психологічної підготовки студентської молоді, зокрема,  порушувались проблеми адаптації студентів до навчання, розвиток лідерських якостей, динаміка ціннісних орієнтацій, управління конфліктами в трудовому колективі, психологія міжособистісних стосунків у студентській групі, суперечності та кризи студенського віку, особливості розвитку головних рис супер-керівника, особливості проведення співбесіди як методу професійного відбору персоналу, проектування робочого місця менеджера, психологія жінки, психологія чоловіка, шляхи вдосконалення особистості.

Не менш цікавими були виступи студентів, присвячені питанням фізичного виховання. Були розглянуті теми повязані з фізичною культурою та здоровим способом життя, вплив спорту на формування особистості, раціональне харчування, фізична реабілітація спортсменів, медітація та гіпноз, фітнес та релаксація, значення рухової активності для зміцнення здоров’я, фізичне загартування молоді.

Були визнані кращими та відзначені грамотами та призами наступні доповіді :

1 місце – Чоловійчук АлінаСергіївна., студ. 41-м групи ( Створення системи управління персоналом: як почати з нуля)  та Костенюк КатеринаССергіївна, студ. 11-м групи ( Посмішка як спосіб психічної саморегуляції)

2 місце – Яцишин Яярослав Ярославович , студ. 41-лг групи ( Особливості субєктивного благополуччя молоді) та Дейч Інна Ігорівна., студ. 41-сп групи ( Спілкування на сайтах знайомств – вияв людяності чи жорстокості)

3 місце – Кирик Надія Іванівна, студ. 41-м групи  ( Особливості мотивації праці на  підприємстві) та Семенда Світлана Іванівна., студ. 41-м групи ( Особливості проведення співбесіди як методу професійного відбору персоналу).

Всі доповіді викликали велику зацікавленість присутніх, було багато запитань, відбулась жвава дискусія. Авторам рекомендовано продовжити дослідження обраних тем.

Кращі студентські роботи рішенням секції рекомендовано для участі в наукових студентських конференціях в інших ВУЗах, а також до включення в збірник наукових праць студентів.

Заступник завідувача кафедри

з наукової роботи, доцент                                         Т.О.Шевчук

Керівник наукового студентського

гуртка, доцент                                                             Т.О. Шевчук