Меню
Остання редакція: 06 березеня 2017

Новорічний турнір серед школярів с.Родниківка з настільного тенісу

ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ "РОДНИКІВКА -2017"

26 грудня 2016 року в спортивному залі Родниківської ЗОШ відбувся  відкритий турнір  з настільного тенісу  «РОДНИКІВКА -2017» серед школярів 1-4 класів та 5-9 класів.

Змагання проходили у особистих  розрядах серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь 42 учасника.

Урочисто відкрили змагання голова федерації настільного тенісу Черкаської області  Чорнобаб Іван Федорович,

директор Родниківської  ЗОШ Слупіцька Олександра Іванівна.

З рук сільського голови села Родниківка Яремчука Руслана Анатолійовича,  кожний учасник  отримав новорічні подарунки.

У особистому розряді серед дівчат 1-4 класів кращою стала Аркуша Альона  (Уманський район Собківський НВК), друга позиція у Калієвської Ольги (м. Умань. НВК №1), третю сходинку п'єдесталу зайняла  Безкоровайна Христина (Іванівська ЗОШ).

У особистому розряді серед юнаків 1-4 класів  трійка призових місць була розподілена так: І місце  Швець Влад (м.Умань гімназія №2); ІІ місце  Борщевський Єгор (м. Умань НВК №1); ІІІ місце  Чорнобаб Максим  (м.Умань школа №11 ).

У особистому розряді серед дівчат 5-9 клас  класів кращою стала Аркуша Альона  (Уманський район Собківський НВК), друга позиція у Фесенко Софії (Іванівська ЗОШ), третю сходинку п'єдесталу зайняла Гросу Юлія (Іванівська ЗОШ).

У особистому розряді серед юнаків 5-9 класів  трійка призових місць була розподілена так: І місце  Шерегеда Олександр  (м.Умань ЗОШ  №5); ІІ місце  Пиндик Денис  (Іванівська  ЗОШ); ІІІ місце – Піскун  Іван (Родниківська ЗОШ)

Безумовно, цей турнір приніс велику  користь для підвищення рівня тенісистів та популірізації тенісу настільного в м.Умані та Уманському районі

Чемпіони та призери в особистих розрядах були нагороджені медалями  та грамотами, а усі  тенісисти  отримали дипломи  учасника  турніру «РОДНИКІВКА-2017» .  Допомогу в проведенні змагань та суддівстві здійснили викладачі кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін УНУС.