Остання редакція: 27 квітня 2018

Всеукраїнська студентська наукова конференція, присвячена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана

25 квітня 2018 року відбулась Всеукраїнська студентська наукова конференція присвячена 215-річчю від дня народження О.Д.Нордмана.

В роботі секції психології та фізичного виховання взяли участь 45 студентів 2-4 курсів факультету лісового та садово-паркового господарства, факультету агрономії  та факультету економіки та підприємництва. Кращі доповіді студентів були відмічені грамотами:

1 місце - Бленда Яна Валеріївна, студентка 21-ф групи факультету економіки і підприємництва;

2 місце - Степанюк Олександра Миколаївна, студентка 11-е групи факультету економіки і підприємництва;

3 місце - студентки 41-м факультету менеджменту Ільченко Наталія Олександрівна групи та Швець Олена Олександрівна.

Керівник секції

доцент кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Шевчук Т.О.