Остання редакція: 15 березеня 2017

Друге загальнокомандне місце по підсумках за 2016 рік, збірних команд з пяти видів спорту.

Почесне друге місце на Всеукраїнських спортивних іграх, серед студентів аграрних ВНЗ

Успішна динаміка спортивних досягнень студентів

Уманського національного університету садівництва

У минулому 2016 році, вперше в історії нашого вищу в загальному заліку у Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних ВНЗ України збірна команда Уманського національного університету садівництва зайняла 2 місце з шести видів спорту, поступившись лише Київському НУБіП. При цьому, в окремих видах спорту команди зайняли:

з настільного тенісу - 1 місце,

з гирьового спорту - 2 місце,

з легкоатлетичного кросу - 2 місце,

з волейболу - 6 місце (жінки) та 8 місце (чоловіки).

Розпочинався цей шлях з 19 місця у 2008 році (серед 21 команди аграрних ВНЗ України), 11 місця в 2010, 7 в 2012 і переможних в 2014 році - 3 і в 2016 році - 2 місця.

Звичайно за цим успіхом стоїть кропітка щоденна наполеглива праця викладачів кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін та їх вихованців.

Готують збірні команди:

ü з настільного тенісу - Чорнобаб Іван Федорович та Голубєв Юрій Володимирович,

ü з гирьового спорту - Бурба Володимир Іванович,

ü з легкоатлетичного кросу - Якушечкін Володимир Володимирович,

ü з волейболу (жінки і чоловіки) - Голубєв Юрій Володимирович.

Завдяки студентам та їхнім наставникам наш університету гідно презентує себе серед аграрних ВНЗ України, примножується його спортивна слава.