Остання редакція: 22 травня 2017

Всеукраїнські змагання з настільного тенісу на призи газети «Уманська зоря»

Стало доброю традицією проводити Всеукраїнські змагання з настільного тенісу серед ветеранів на призи газети «Уманська зоря», що був започаткований 17 років тому.

Всі ці роки учасників гостинно приймає спортивна зала Уманського національного університету садівництва. За цей час у турнірі взяли участь понад тисячу спортсменів різних вікових груп.

Проведення таких змагань допомагає розвитку настільного тенісу у нашому місті, популяризації здорового способу життя.

Уманський настільний теніс знаний не тільки у Черкаській області, а і далеко за її межами в Україні, Європі та світі.

Міська влада підтримує цей спортивний напрямок. Приємно, що першу міську стипендію перспективним спортсменам міста отримав саме представник настільного тенісу, учасник Олімпійських ігор, уманчанин -  Ярослав Жмуденко.

8 квітня 2017 року спортсмени з міст Біла Церква, Тростянець, Вінниця, Гайсин, Немирів, Монастирище, Жашків, Ватутіно, Тальне, Гайворон, Шпола, Ладижин, Черкаси, Саврань, Сміла, Благовіщенськ, Умань та Уманського району своїм прикладом показали, що займатися спортом можливо у будь-якому віці.

Цього року у змаганнях взяли участь 85 спортсменів.

Учасників турніру вітали заступник міського голови Жанна Лозінська, завідувач центром культури і виховання студентів Уманського національного університету садівництва Петро Паєвський, головний редактор газети «Уманська зоря» Тетяна Бородінська, почесний гість змагань Валентина Козицька, керівник центру роботи з жінками «Софія» Галина Кучер.

Переможцями стали:
Вікова категорія 30-39 років
1 місце -   Володимир Чорнобаб (м. Умань)
2 місце -   Євгеній Синьковський (м. Гайсин)
3 місце -   Олег Кузишин (м. Біла Церква)

Вікова категорія 40-49 років
1 місце -   В’ячеслав Ксьондз  (м. Ладижин)
2 місце -   Олександр Вадзеляк (м. Ладижин)
3 місце -   Володимир Варченко (м. Біла Церква)

Вікова категорія 50-59 років
1 місце -   Михайло Рибальський (м. Біла Церква)
2 місце -   Юрій Костецький (м. Ватутіно)
3 місце -   Олег Остапенко (м. Жашків)

Вікова категорія 60 і старші
1 місце  -  Валерій Головня (м. Черкаси)
2 місце  -  Григорій Голуб (м. Черкаси)
3 місце  -  Олександр Августов (м. Умань)

Жінки
1 місце  -  Олена Кузнець (м. Вінниця)
2 місце  -  Олена Малюта (м. Вінниця)
3 місце  -  Тамара Кравчук (м. Біла Церква)

72 річний спортсмен з міста Благовіщенське Володимир Морозюк був нагороджений пам’ятним призом за щорічну участь у цих змаганнях.

Відмінну організацію і проведення змагань забеспечили викладачі кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін.