Остання редакція: 17 травня 2019

Студентська наукова конференція приурочена до 175 річчю УНУС

24 квітня 2019 року відбулося засідання секції психолого-педагогічних дисциплін та фізичного виховання в рамках проведення Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченій 175- річчю Уманського НУС. В роботі секції прийняли участь 20 студентів 2-4 курсів факультетів менеджменту, лісового і садово-паркового господарства, агрономії, інженерно- технологічного, а також викладачі кафедри. Розглядалися проблеми мобінгу і булінгу в сучасних організаціях, проблеми стресів в студентському середовищі, комунікативних барєрів в організації, вплив викладача вузу на формування особистості студентів, впливу способу життя на здоровя людини, психологічної підготовки спортсменів вищих розрядів в настільному тенісі. Найкращими були  визнані доповіді:

І місце – студент 41-з групи Цистанов В.В.

студентка 41-м групи Заблоцька Марина Олегівна.

Керівник –  к.п.н., доцент Осадча Л.А.

ІІ місцестудентка 41-з групи Сухецька К.В.

Керівник – к.п.н., доцент Осадча Л.А.

ІІІ місце –студент 41-з групи Рудник Михайло Олександрович

Керівник – к.п.н., доцент Осадча Л.А.

Дякуємо всм студентам, які взяли участь в роботі конференції.

Керівник наукового гуртка

кафедри фізичного виховання та

психолого- педагогічних дисциплін                                                                       Осадча Л.А.