Остання редакція: 05 травня 2018

Перемога дзюдоїстів

19 квітня 2018 року в спортивній залі Уманського НУС відбулися змагання з дзюдо за програмою ХVI Універсіади Черкаської області серед закладів освіти типу: університети, інститути, академії.

У змаганнях прийняли участь збірні команди Черкаського національного університету, Черкаського інституту протипожежної безпеки ім.Героїв Чорнобиля, Уманського педагогічного університету та збірна команда юнаків і дівчат Уманського національного університету садівництва.

Нагадуємо для шанувальників, що у 2016 році наша збірна з дзюдо виступаючи у м.Черкаси здобула ІІ місце.

Впевнено провели фінальні поєдинки наші дівчата здобувши п’ять перших і три других місця.

Золоті медалі чемпіонів XVI Універсіади Черкаської області здобули:

Анна Крайнова, Тетяна Трифонова, Марія Піліпінчук, Настя Петруха і в абсолютній ваговій категорії І місце виборола Марія Піліпінчук.

Срібні нагороди завоювали Ангеліна Цапко, Тетяна Марочкіна, Олена Степанова.

Юнаки продовжили заданий темп добавивши і загальний здобуток ще одне -

І місце, 5 – других і 3 – третіх місця.

За підсумками виступу наша збірна команда зайняла

І місце  - Уманський НУС

ІІ місце – Черкаський національний університет

ІІІ місце - Черкаський інститут протипожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля

ІV місце – Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини

Вітаємо наших спортсменів з перемогою і бажаємо подальших успіхів!