Остання редакція: 03 квітня 2017

Змагання з легкоатлетичного кросу в залік молодіжних спортивних ігор м.Умані серед студентів ВНЗ

переможці змагань з кросу
Переможці змагань з кросу: Бака Володимир, Сокирська Лілія, Діденко Антон

Успіх наших студентів  в легкоатлетичному кросі в залік молодіжних спортивних ігор м.Умані.

29 березня  2017 року, збірна команда нашого університету  в кількості 30 студентів брали участь в молодіжних спортивних іграх м. Умані в легкоатлетичному кросі.

Крос проводився на стадіоні університету. Серед студенток на дистанції 1000м перемогла Лілія Сокирська, факультет  плодоовочівництва, екологіі та захисту рослин, п’ятий курс, з часом 3хв.20 сек.

У юнаків стартувало біля 40 учасників на дистанції 2000м. Перше місце виборов студент 4 курсу, факультет агрономії Антон Діденко (6хв. 02,4 сек.) на другому місці був Володимир Бака (6хв.06,7 сек.), студент 3 курсу, факультет плодоовочівництва екології та захисту рослин.

За збірну команди університету виступали: Малла Лариса -11е гр., Філатова Тетяна -32е гр.,Тимошенко Наталка з 31ек гр., Кєн Анастасія -11лг гр., Дяченко Анастасія-11лг гр., Мотрук Світлана -41п гр., Голуб Анастасія 11зр гр., Яценко Наталка, Решетняк Яна,  Корольчук Віктор з 31п групи , Костик Артем з 21ек групи, Титаренко Олександр, Бурехін Олександр, Мельник Юрій, Довгополий Константин, Плискін Олександр, Диба Олександр, Буренко Олексій, Чемерись Микола, Іванов Богдан.

Переможці були нагороджені грамотами відділом з питань фізичної культури і спорту Уманської міської Ради.