Меню
Остання редакція: 29 жовтня 2016

Легкоатлетичний крос за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської області

27 жовтня в м.Черкасах відбулися  змагання з легкоатлетичного кросу за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської області між студентами ВНЗ . В змаганнях примали участь пять вузів в тому числі, два з м.Умані,  педагогічний університет ім. П.Тичини і наш Національний університет садівництва.

Команда нашого університету зайняла друге місце, поступившись тільки Черкаському Національному університету, спортсменам з факультету фізвиховання.

Друге особисте місце на дистанції 2000м. зайняв студент четвертого курсу факультету агрономії Антон Діденко.

За команду виступали: Бака Володимир  (шосте місце)з 31ек , Корольчук Віктор з 31п,  Тимошенко Наталка з 31ек групи,  Малла Лариса з 11ма, Голуб Анастасія з 11зр, Пташнік Андрій з 11а.

Переможці нагороджені грамотами від імені та за підписом Президента Національного Олімпійського комітету України (Бубка С.Н.), медалью та цінними подарунками.

Наші побажання команді за успішний виступ и подальших спортивних результатів.