Остання редакція: 22 березеня 2017

Меморіал на призи професора О.В. Тканка з легкої атлетики

16 грудня в м. Черкасах проводився Меморіал   з легкої атлетики, на призи  професора О.В. Тканка з заліком в ІІ спортивних іграх Черкаської області серед ВНЗ.

Змагання проходили в легкоатлетичному манежі СДЮСШОР в яких прйняло участь понад 200 студентів ВНЗ  з м.Вінниці, м. Кропивницький, м.Кременчука та  ВНЗ Черкаської області.

За команду УНУС виступили студенти:

Діденко Антон, студент  факультету агрономії, в бігу на дистанції 3000м завоював бронзову медаль.

З ф-ту економіки та підприємництва - Малла Лариса;

з ф-ту плодоовочіництва екології та ЗР - Цап Сергій, Бака Володимир, Корольчук Віктор;

інженерно-технологічного ф-ту - Гоменюк Владислав, Іванов Богдан, Довгополов Констянтин;

садово-паркового ф-ту - Кудина Владислав, Смілянець Назар;

ф-ту менеджменту - Бурка Дмитро.

Діденко Антон та Цап Сергій включені до складу збірної області з легкої атлетики і приймуть участь в Універсіаді України 2017 р.

Бажаємо  успіхів   у  підкоренні нових спортивних вершин.