Остання редакція: 05 жовтня 2017

День здоров’я

В рамках проведення Дня здоров’я на факультеті економіки та підприємництва кафедра фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін була задіяна в заході «Ми за здоровий  спосіб життя», студенти УНУС на чолі з деканом факультету та кураторами груп, на території Білогрудівського табору, з смаколиками та гарним настроєм демонстрували свою фізичну підготовку та вміння працювати в команді, такі заходи зміцнюють не лише здоров’я, а й згуртовують студентський та педагогічний колектив.

Викладачі кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін, провели змагання з футболу, волейболу та різного роду легкоатлетичні естафети.

Гарні погодні умови та позитивна атмосфера сприяли тому, що захід вдався! Світлини ще довго нагадуватимуть про цей чудовий похід студентам та викладачам.