Остання редакція: 19 червня 2016

Переможці змагань з метання молоту

Переможці змагань у Луцьку.

16-19 червня в м. Луцьку пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики, серед 26 збірних команд областей, в т.ч.спортсменів з Криму. За збірну Черкаської області виступали: студент нашого університету Мартинюк Андрій та випускниця нашого університету,                  Золотухіна Наталка.                                                                                                                                                                                                                             Команда області зайняла 9 місце, в загальному заліку.

А переможцем серед  чоловіків, метальників молоту, став Мартинюк Андрій з результатом74м.90см.

У Наталки Золотухіної третій результат серед жінок. Ще одна спроба до поїздки в Ріо, змагання у Нідерландах.

Вітаємо наших переможців та їх тренера Тихомирова А.М. і бажаємо успіхів в подальших  виступах на міжнародних змаганнях.