Остання редакція: 24 жовтня 2016

Чемпіонат м.Умані з легкої атлетики

19-20 жовтня 2016 року на стадіоні,, Уманьферммаш,, проходив чемпіонат м.Умані з легкої атлетики, серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та коледжів, дитячо-юнацької спортивної школи.

Від нашого університету прийняли участь 17 кращих студентів.

Переможцями та призерами стали:

В метанні диску, перше місце у Мартинюка Андрія, друге у Цапа Сергія.

В метанні молоту, серед чоловіків, переміг також  Андрій а у дівчат, третє місце виборола Яна Петренко.

В штовханні ядра переміг Андрій Мартинюк а Сергій Цап зайняв третє місце, третьою в цьому виді у дівчат була Людмила Грабовська.

В метанні списа друге місце у Максима Колісника.

А з бігу на 1500м. перемогу  впевнено здобув Антон Діденко, друге місце у Володимира Бака.

На дистанції 400м.у юнаків переміг Корольчук , друге місце у Дениса Нежура.

В фіналі з бігу на 100м.прийняли участь у дівчат Настя Голуб а у юнаків Артем Костик. На стометрівці  також змагались,  Наталка Тимошенко а у юнаків, Нежур Денис,Пташник Андрій, Борщ Сергій.

Відділ з питань фізичної культури і спорту Уманської міської  ради нагородив всіх переможців та призерів  грамотами.

Кафедра фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін вітає учасників змагань та бажає подальших успіхів.